SERWIS

Nie zostawimy Twojego personelu samego ze skomplikowanym innowacyjnym sprzętem i nauczymy wszystkich zawiłości pracy, o których wiemy. Pokażemy, jak zmaksymalizować żywotność sprzętu, prawidłowo obsługiwać i konserwować urządzenia.

Montaż i uruchomienie

Dbamy o wszystkie niuanse techniczne: montujemy, instalujemy i podłączamy profesjonalny sprzęt w Twoim lokalu. Nasi technicy serwisowi wykonują wysokiej jakości i dokładne prace, aby zapewnić prawidłowe działanie sprzętu.

Kontakty

Szkolenia

Nasz sprzęt jest nienaganny, ale używanie go do tworzenia kulinarnych arcydzieł wymaga umiejętności. Chętnie w tym pomożemy i nauczymy Twoich pracowników wszystkiego, co sami wiemy: od zawiłości konfiguracji panelu sterowania po pyszne przepisy, z których jesteśmy tak dumni.

Kontakty

Praca

Prawdziwi profesjonaliści wiedzą, że urządzenia kuchenne często pracują w ekstremalnych warunkach: wysokie temperatury, bezpośredni kontakt z tłuszczami i płynami, przypadkowe uderzenia. Aby zaoszczędzić Twój czas i wydłużyć żywotność sprzętu, jesteśmy gotowi co miesiąc czyścić, wymieniać materiały eksploatacyjne, ostrzyć i regulować wszystko, co jest potrzebne.

Kontakty

Naprawa

Awaria sprzętu to zwykła strata pieniędzy, ale nie spiesz się z zakupem nowego urządzenia. Zadbamy o to, aby naprawa odbyła się w możliwie najkrótszym czasie i bezboleśnie dla Twojej firmy. Zaufaj profesjonalistom, którzy nie tylko dobiorą i wyposażą Twoją kuchnię, ale także wesprą na każdym kroku.

Kontakty

Części zamienne

Niezbędne części mogą się zgubić, a czasem ulec zużyciu. Wymiana brakującego elementu, który nie pozwala na pełną pracę sprzętu, nie stanowi dla nas problemu. Maresto posiada własny magazyn części zamiennych, który jest regularnie uzupełniany.

Kontakty